Raszczyk radzi

Tort na 18 urodziny dla chłopaka? Poznaj nasze propozycje!

Jaki Tort na 18 urodziny dla chłopaka

Czy tort na 18 urodziny jest ważnym elementem uroczystości urodzinowych? Jaki smak tortu na 18 urodziny wybrać? Czy warto postawić na tradycyjne ozdoby czy też zdecydować się na śmieszny tort na 18 urodziny, zwłaszcza dla chłopaka?  Czytając ten artykuł zyskasz odpowiedzi na wszystkie te pytania, a także dowiesz się jakie są najnowsze trendy jeśli chodzi o torty na 18 urodziny dla chłopaka i jaka personalizacja tortu będzie najbardziej odpowiednia.

Dlaczego tort na 18 urodziny dla chłopaka to ważny element świętowania?

Każdym urodzinom – niezależnie od tego czy są one organizowane dla mniejszego czy też większego grona towarzyszy tort, ciasto albo deser, na którym umieszczane są urodzinowe świeczki. Zdmuchnięcie tych świeczek poprzedza życzenie wypowiadane w myślach, które chcemy by się spełniło. Dla wielu osób urodziny bez tortu albo namiastki tortu są niewyobrażalne. Jest to moment, kiedy słodycz ciasta umila nam chwile, kiedy możemy pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa, kiedy nie trzeba patrzeć na to, że zbyt duża ilość słodyczy jest niezdrowa. W momencie urodzin możemy zaszaleć i właśnie torty umożliwiają nam to szaleństwo.

Wiadomo już, że torty na urodziny to ważny element świętowania. Z jakiego powodu torty na 18 urodziny dla chłopaka lub dziewczyny są szczególnie istotne? Osiemnastka to moment, kiedy nastolatek staje się dorosłym. Od tego momentu jego życie się zmienia – nabywa nowych praw, ale także i obowiązków, musi stać się bardziej samodzielny, odpowiedzialny.  Jest to chwila na którą czeka wielu nastolatków chociażby ze względu na to, że mogą wydostać się spod pieczy rodziców i podejmować własne decyzje. 18 urodziny są zazwyczaj hucznie świętowane a ich centralnym momentem jest zdmuchnięcie świeczek na torcie. Wówczas wokół solenizanta gromadzą się wszyscy bliscy i znajomi, śpiewają „sto lat” i składają mu życzenia. Każdy podziwia tort i chce go posmakować.  Dlatego też – jeśli urodziny mają być udane i każdy detal dopracowany – tort powinien być przygotowany z należytą starannością i doskonale się prezentować.

Jakie smaki tortów są najpopularniejsze wśród młodych mężczyzn?

Spora część młodych mężczyzn twierdzi, że nie stwarza im żadnej różnicy tort o jakim smaku zostanie podany gościom na ich 18 imprezie urodzinowej. Pomimo tego warto, by to oni podjęli tą decyzję – być może pierwszą w dorosłym życiu. Badając opinię chłopców w wieku 18 lat można dostrzec pewną powtarzalność jeśli chodzi o ich ulubione smaki. Tradycyjny, czekoladowy smak tortu jest zdecydowanym zwycięzcą , ale wysokie miejsce na liście zajmują też smaki: śmietankowy, waniliowy, owocowy, tirami su, Kinder Bueno, cytrynowy.

Solenizant i jego rodzice mają dwie opcje: zdecydować się na smak tortu, który przypadnie do gustu większości zgromadzonych gości lub też na smak tortu, który spełni oczekiwania solenizanta bo przecież to on jest najważniejszą osobą tego dnia, a tort urodzinowy jest dedykowany właśnie niemu. Jeśli gusta solenizanta i gości pokrywają się – rodzice nie muszą dokonywać wyboru. Może zdarzyć się jednak tak, że solenizant wybierze smak nieoczywisty: na przykład pistacjowy, tort nasączony alkoholem, o smaku mango lub inny.

Tort na 18 urodziny dla chłopaka – jakie motywy są teraz na topie?

Najpopularniejsze motywy na tortach na 18 urodziny zmieniają się wraz z trendami i tym co aktualnie interesuje chłopaków w tym wieku. Może to być motyw z komiksu, postać z youtube, postać z filmu lub książki. Najczęściej pojawiającymi się motywami na tortach na osiemnaste urodziny dla chłopaków są jednak kobiety, alkohol lub papierosy i motywy te przejawiają się niezależnie od  aktualnie obowiązujących trendów.  Z jakiego powodu są one tak popularne? Dlatego, że 18 urodziny to moment, w którym chłopiec staje się mężczyzną. Osiągnięcie pełnoletniości wiąże się też z przywilejami takimi jak możliwość skosztowania alkoholu czy też papierosów i tort ma to symbolizować.

Śmieszne torty na 18 urodziny dla chłopaka – czy to dobry pomysł?

Śmieszne torty na 18 urodziny dla chłopaków (w szczególności) ale także dla dziewczyn to znakomity pomysł! Śmieszne torty na osiemnastkę  dla chłopaka to wręcz powinność! Osiemnastka to nie zwykłe urodziny więc i tort powinien być wyjątkowy, a śmieszne ozdoby są najlepsze do zrealizowania tego celu!  Dzięki śmiesznym ozdobom tort nie tylko przestaje być zwyczajnym, ale także poprawia nastrój, nadaje charakteru imprezie, staje się obiektem do podziwu.

Tort na 18 dla chłopaka śmieszny – jak znaleźć równowagę między humorem a elegancją?

Myśląc o tym jak powinien wyglądać śmieszny tort na 18 urodziny dla chłopaka warto przeanalizować kilka kwestii. Jedną z nich jest to czy ozdoby lub motyw, na który się zdecydujemy nikogo nie obrazi lub nikomu nie uwłacza, a zwłaszcza solenizantowi. Bywa tak iż rodzice lub znajomi solenizanta zamawiający tort na 18 urodziny nie zastanowią się, że pewne kwestie mogą być drażliwe i lepiej nie wykorzystywać ich w tematyce tortu. Śmieszny tort na 18 urodziny dla chłopaka powinien zawierać elementy, które bawią wszystkich i które wszyscy są w stanie zrozumieć.

Jednym z takich tortów może być tort „Jack Daniels” ze specjalnej oferty sprzedażowej renomowanej piekarni-cukierni Raszczyk. Kształtem przypomina on butelkę popularnego, wysokoprocentowego trunku, którego smak – być może – solenizant tak lubi. Tortem o podobnej tematyce jest Tort Kufel z oferty Raszczyk.

Do zakupu tortu na 18 można podejść też humorystycznie i wybrać propozycje Raszczyk takie jak na przykład: Tort Psi Patrol, Tort Zwierzaki lub inny tort z typowo dziecięcym motywem będący zapewne ostatnim „dziecięcym” tortem solenizanta.

Personalizacja tortu – jak dopasować go do osobowości solenizanta?

Personalizacja tortu jest doskonałym pomysłem niezależnie od tego z jakiej okazji wręczany jest tort. Personalizacja sprawia, że ten wyjątkowy rodzaj ciasta staje się jeszcze bardziej wyjątkowy dla solenizanta. Szczególne znaczenie nabiera personalizacja tortu na 18 urodziny. Jako że okazja jest wyjątkowa – nie co dzień wchodzi się w dorosłość – to i tort powinien odzwierciedlać istotę tej okazji a personalizacja doskonale spełnia to zadanie. Torty na zamówienie Raszczyk stwarzają niemal nieskończone możliwości personalizacji tortów dzięki konfiguratorowi tortów dostępnym na stronie internetowej: https://raszczyk.com.pl/konfigurator-tortow/.  Wybrać tam można nie tylko smak, wielkość i kształt tortu, ale także wybrać ploter lub inne ozdoby. Jaka jest idealna personalizacja? Taka, która przypadnie do gustu solenizantowi. Jeśli solenizant jest osobą energiczną, żywiołową, to personalizacja również powinna taka być: można wybrać torty wielokolorowe lub o krzykliwych czy też niestandardowych kolorach (na przykład czerwony). Można postawić na figurki z masy cukrowej odpowiadające osobowości solenizanta: jeśli solenizant jest lubiany w szkole, zwłaszcza przez płeć przeciwną to dobrym pomysłem będzie zamówienie tortu na 18 urodziny z figurką cukrową przypominającą solenizanta w otoczeniu pięknych kobiet. Tak naprawdę możliwości personalizacji tortu i dopasowania personalizacji do osobowości solenizanta jest nieskończenie wiele, jedynym ograniczeniem jest tak naprawdę wyobraźnia.

Tort na 18 urodziny dla chłopaka – podsumujmy!

Tort na 18 urodziny jest niezwykle istotnym elementem uroczystości urodzinowej. Bez niego wręcz wiele urodzin nie może się odbyć. To wokół niego gromadzą się goście podczas gdy solenizant wypowiada życzenie urodzinowe przed zdmuchnięciem świeczek na torcie. Jako jeden z centralnych punktów uroczystości tort na 18 urodziny musi być wyjątkowy i najlepiej by odpowiadał osobowości solenizanta. Cukiernia-piekarnia Raszczyk stwarza wiele możliwości wyboru wyjątkowego tortu spośród gotowych propozycji firmy lub też stworzenia spersonalizowanego tortu. Każdy z nich został wykonany z najwyższą starannością przez ekspertów i z użyciem wysokiej jakości składników. Torty na zamówienie z firmy Raszczyk można zamówić bez wychodzenia z domu a odebrać w jednym z wielu punktów w Polsce.

Torty Raszczyk zamówisz online i odbierzesz w następujących miejscowościach