Raszczyk radzi

Jaki tort na 25 osób?

Jaki tort na 25 osób?

Nie ulega wątpliwości, że organizując imprezę dla 25 osób należy przygotować z wyprzedzeniem oraz starannie ją zaplanować. Nieodłącznym elementem większości  uroczystości czy też imprez, na których zapraszanych jest 25 gości jest tort. Na jakie okazje taki tort może być serwowany? Jak powinien wyglądać i smakować? Jak powinien zostać ozdobiony? Jeśli zastanawiasz się jaki tort na 25 osób wybrać – przekonasz się o tym czytając ten artykuł.

Rodzaje okoliczności wyboru tortu na 25 osób?

25 osób to całkiem pokaźne grono gości, którzy mogą zostać zaproszeni na różnego rodzaju uroczystości. Tort serwowany dla tak licznego składu może być tortem urodzinowym dla dorosłego lub dziecka; tortem z okazji Dnia Matki/ Dnia Ojca czy też Dnia Babci lub Dziadka zwłaszcza jeśli posiadają oni dużo dzieci i wnucząt. Tort na 25 osób serwowany jest także z okazji niewielkich przyjęć weselnych – takich, na które zapraszani są rodzice, dziadkowie, chrzestni i rodzeństwo Pary Młodej. Okazją, na której często serwuje się tort dla 25 osób jest też Pierwsza Komunia Święta. 

Jaki tort na 25 osób? Poznaj propozycje Raszczyk!

Raszczyk jest firmą mającą wieloletnie doświadczenie działalności w branży. Zarówno wypieki cukiernicze jak i piekarnicze firmy Raszczyk znane są w całej Polsce, a także poza granicami kraju. Firma słynie także ze znakomitej jakości, precyzji wykonania, dbałości o każdy  – nawet najmniejszy – detal, a także z terminowości. Zatrudniani w firmie Raszczyk specjaliści są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu – w tym także stworzeniu najbardziej oryginalnych, niesamowitych i wymyślnych tortów.

Torty w firmie Raszczyk można wybrać ze standardowej, powszechnie dostępnej dla wszystkich oferty lub zamówić torty na zamówienie. Wówczas tort zostanie stworzony według wytycznych klienta lub na podstawie zdjęcia, które on dostarczy. Jakie są propozycje Raszczyk na tort dla 25 osób? Idealnymi tortami na imprezę urodzinową dziecka są torty tematyczne takie jak: “Tort Teddy Bear“, “Tort Psi Patrol“, “Tort Myszka Miki“.  

Raszczyk ma obszerną  propozycję także jeśli chodzi o torty urodzinowe dla dorosłych taki jak: “Tort Rybak“, “Tort Urodzinowy Gentelman“, “Tort Chanel“.

Klienci firmy Raszczyk mogą także wybrać swój idealny tort spośród wielu tortów komunijnych dedykowanych zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom: “Tort Komunijny Angielski Księga Różowa“, “Tort Komunijny Śmietaknowy Niebieski“, “Tort i Komunia Święta Wojtka“.

 

Jaki smak tortu na 25 osób będzie najlepszy?

Smaki tortów bywają różne: od najbardziej standardowych i powszechnych aż po takie smaki, które niewielu w życiu kosztowało. Jaki smak tortu na 25 osób będzie najlepszy?  Dla tak dużej grupy zazwyczaj zaleca się rezygnację z niestandardowych rozwiązań, czyli smaków rzadko spotykanych i oryginalnych. Jednym z najlepszych wyborów smaku tortu, który miałby przypaść do gustu kilkudziesięciu osobom jest tort śmietankowy. Dobrym pomysłem jest przeplatanie smaku śmietankowego smakiem owocowym: na przykład w postaci musu malinowego, musu porzeczkowego, musu truskawkowego czy innego rodzaju musu owocowego lub też samymi owocami. 

Tort na 25 osób – jakie dekoracje?

Dekoracje są niezwykle istotnym elementem tortu. Służą one nie tylko temu, aby ozdobić tort, ale także by wyrazić jakiś przekaz. Jakie dekoracje  będą najlepsze na torcie dla 25 osób? To oczywiście zależy od okazji!  Idealnymi ozdobami na torcie dla dziecka będzie jego ulubiona postać z bajki. Ważne by taki tort był kolorowy i starannie przygotowany – dekoracje niskiej jakości, odbiegające wizerunkowo od ulubionej postaci dziecka mogą zrujnować nie tylko tort, ale także i nastrój dziecka. 

Dorośli również lubią, gdy coś przeznaczone jest tylko dla nich dlatego też wybierając tort urodzinowy dla dorosłego warto zastanowić się nad tym co lubi robić solenizant (np. łowić ryby,  grać w gry, kupować buty).  Warto by ozdoby na torcie obrazowały upodobania lub hobby solenizanta – wówczas tort nabierze dla niego szczególnego znaczenia.  Z pewnością doskonałym pomysłem jest też ozdobienie tortu ulubionymi słowami (mottem, powiedzeniem) solenizanta.

Uniwersalnymi dekoracjami na każdym torcie – sprawdzającymi się w przypadku jeśli tort dedykowany jest więcej niż jednej osobie – są kwiaty: żywe lub wykonane z masy cukrowej.

Korzystając z konfiguratora tortów firmy Raszczyk można z łatwością stworzyć idealny, wymarzony tort, który wykonają specjaliści! Można skorzystać z gotowych propozycji tortów specjalnych stworzonych przez firmę Raszczyk dla innych klientów lub też wykreować własny, niepowtarzalny tort. Wystarczy załączyć zdjęcie  tego, jak tort ma wyglądać a eksperci zrobią wszystko, by efekt końcowy przerósł oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Torty na zamówienie

Jaki tort na 25 osób – podsumowanie

Wybór tortu na imprezę dla 25 osób jest bardzo ważny i  musi zostać dokładnie przemyślany. Istotny jest nie tylko smak, dekoracje, ale także i wykonanie. Okazji na serwowanie tortu dla 25 osób jest wiele: urodziny, chrzciny, Pierwsza Komunia Święta i dlatego torty są tak popularnym rodzajem ciasta.  Ich wykonanie warto powierzyć specjalistom po to, by efekt końcowy był zachwycający. Dlatego też wiele osób decyduje się na skorzystanie z oferty i usług profesjonalnej piekarni-cukierni Raszczyk. 

 

Torty Raszczyk zamówisz online i odbierzesz w następujących miejscowościach